18.9.2016 Vraný A - Zavidov 1:0 Michal Jaráb střílí jedinou branku utkání

Vydřený bod s obrovskou dávkou štěstí.

10.9.2016 Mníšek p.B. - Vraný A 4:0 Kaválek viděl stejně jako v Jedomělicích ČK. Tím mužstvu moc nepomohl a určitě ani nepomůže v následujícím utkání.

Oblíbenou čtyřku jsme si tentokrát přivezli z Mníšku.

4.9.2016 Vraný A - Votice 4:3 Tomáš Hadač dnes odvedl skvělou práci

Připisujeme dva body po penaltovém rozstřelu. Třetí jsme ztratili díky fúře neproměněných šancí a netaktické hře ve druhém poločase.

28.8.2016 Aplikace Můj fotbal i pro chytré zařízení Apple!

V příloze najdete informaci o tom, že došlo k rozšíření aplikace Můj fotbal i na zařízení s operačním systémem iOS. Už dříve fungoval na zařízeních se systémem Android. více

28.8.2016 Jedomělice - Vraný A 2:4

Další tři body z venku. Opět čtyři vstřelené góly!

21.8.2016 Vraný A - Vestec 4:0 Jirka Novotný bráněn Chaloupkou

Nováček z Vestce inkasoval třikrát do poločasu a jak se říká ....bylo po zápase!

13.8.2016 Sp.Příbram - Vraný A 0:4 číslo dne 3 a Urbanův hattrick

Vyloupený Spartak na úvod!

10.8.2016 Novinky z klubu ...

Po pár prázdninových týdnech se o víkendu opět rozeběhne další fotbalová sezóna. Náš klub do ní posílá 4 týmy a my se teď podíváme, co se událo. více

20.7.2016 Los našich týmů je znám

Po losovacím aktivu SKFS , který proběhl minulý týden, byly rozlosovány i soutěže okresní, kde budeme mít kromě B týmu i nově družstvo mladších žáků. více

21.6.2016 Obě mužstva dospělých sestupují.

Poslední kolo Ondrášovka KP rozhodlo, že ani po slibné jarní stíhací jízdě se nepodařilo A týmu uniknout ze sestupového pásma a po třech sezónách v krajském přeboru sestupuje. O osudu B týmu v okresním přeboru bylo rozhodnuto daleko dříve. více