5.5.2023 Preview: TJ Sokol Vraný - FK Hředle

Tuto neděli přivítáme v Agros Aréně tým, na jehož stadionu Traverza Arena jsme odehráli na podzim velice divoký zápas s výsledkem 6:3 v náš neprospěch - FK Hředle. více

30.4.2023 SK Lány - TJ Sokol Vraný 3:2

V Lánech jsme bohužel uspět nedokázali a i přes množství šancí v celém zápase a tlaku v závěrečných minutách si na konto připisujeme porážku.

28.4.2023 Preview: SK Lány - TJ Sokol Vraný

O čarodějnice jedeme k dalšímu venkovnímu zápasu, tentokrát na hřiště mančaftu, se kterým jsme na konci zimní přípravy odehráli poslední přípravné utkání před jarem - SK Lány. více

23.4.2023 TJ Sokol Vraný - SK Braškov 5:4

Infarktový zápas se šťastným koncem pro naše barvy rozhodl Jaráb, který vítězným gólem v poslední minutě zápasu spasil Vraný.

21.4.2023 Preview: TJ Sokol Vraný - SK Braškov

V neděli v přímém souboji o čtvrté místo vyzveme na domácí půdě SK Braškov, kterému máme po podzimu co vracet. více

16.4.2023 TJ Sokol Mšec - TJ Sokol Vraný 0:1

Kapitán Fedrhanc spasil Vraný a gólem století rozhodl o těsném vítězství 1:0 nad houževnatou Mšecí v intenzivním a férovém zápase.

14.4.2023 Preview TJ Sokol Mšec - TJ Sokol Vraný

Po dvou domácích mačích v řadě vyrážíme k venkovnímu zápasu, a to na hřiště Mšece, která před dvěma týdny k prvnímu domácímu zápasu jara vůbec nenastoupila. více

9.4.2023 TJ Sokol Vraný - TJ Roztoky 3:1

I přes veškerou snahu rozhodčích se našemu celku podařilo zápas dovést do vítězného konce a připsat si do tabulky další tři body díky hattrickovému hrdinovi Kubíkovi.

6.4.2023 Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Roztoky

V druhém domácím zápase v řadě nás čeká další soupeř z chvostu tabulky, kterým jsou TJ Roztoky. více

2.4.2023 TJ Sokol Vraný - TJ Baník Lubná 6:1

Rozdílné dva poločasy měly za následek, že jsme svého soupeře přehráli rozdílem třídy a zaslouženě si připsali první jarní tři body za výhru 6:1.