sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - FK Hředle

Preview: TJ Sokol Vraný - FK Hředle

29.7.2021

Po dvou týdnech poctivé práce v letní přípravě přichází i první přátelské utkání pro náš tým, které sehrajeme doma s týmem FK Hředle.

Do mistrovské sezony zbývá ještě necelý měsíc, avšak příprávné zápasy pro náš tým startují už nyní. V prvním mači se představíme na domácí půdě po více jak dvou měsících, takže uvidíme, co naši borci předvedou. Několik hráčů má stále zdravotní problémy nebo jsou na dovolené, tudíž nemá smysl se tu nějak zaobírat pravděpodobnou sestavou.

Náš soupeř naopak má odehrané už dva zápasy, jelikož v přípravě se pohybuje už víc jak měsíc. Je k tomu jednoznačný důvod, svou soutěž začíná o dva týdny dříve než my. Ze dvou utkání zvládli jeden vyhrát poměrem 4:1 a v červnu podlehli našemu soupeři z kladenského přeboru Smečnu 4:3. Porovnání sil bude tedy zajímavé a můžeme být zvědaví, jak si náš tým na začátku přípravy povede proti mančaftu, kterému už příprava končí a měl by být ve velké fyzické a kondiční pohodě.

Utkání se odehraje v sobotu 31. července 2021 v Agros Areně od 17:00 a všichni jste zváni!

Těšíme se na vás.