sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2010-11 > Otvovice - Vraný B 1:0

Otvovice - Vraný B 1:0

9.4.2011  16:30
III.třída 16.kolo

V sobotním zápase jsme na otvovickém hřišti inkasovali jedinou branku utkání až v 93.minutě.

Nastoupili jsme v této sestavě :

Löwe, Liška J. - Linhart T. - Tůma - Liška P., Hora - Kubík -  Hlávka  - Plašil M. - Němec R., Capl

Střídání : 62´ Beránek T. za Horu

Připraveni : Hájek R., Zázvorka Z.

Rozhodčí : pan Sandev

K soupeři, který vede naši soutěž a má ambice na postup  jsme přijeli s odhodláním nenechat kůži lacino.

Začátek utkání jsme začali velmi dobře a už v 10. min dlouhý míč našel Mílu Capla, který pěkně vystřelil, ale mířil vedle. Hned nato Marek Tůma vypustil dělovku a ta orazítkovala tyč domací branky. V 17.min. zahráváme trestný kop Martinem Plašilem, gólman vyráží a dobíhající Roman Němec nastřeluje obránce. Na hranici velkého vápna byl ve 24.min faulován Tomáš Kubík, k míči se tentokrát postavil Marek Tůma a jeho pokus skončil těsně nad břevnem. Celý první poločas jsme kombinačně i pohybem soupeře jasně přehráli a chybělo jen lepší zakončení. Naše obrana velmi dobře pokrývala nebezpečné útočníky domacích a nepustila je k vážnějšímu ohrožení.

V 54. min ve velké pohodě hrající Marek Tůma pěknou střelou donutil brankáře vyrazit jeho pokus  na rohový kop. Běžela 62. min a po chybě naší záložní řady se k balonu dostal domácí útočník, jeho samostatné sólo však skvěle vychytal Tomáš Löwe. Šance přibývaly na obou stranách. V 83. min pěkně nacentroval Roman Němec a hlavička Míli Capla skončila mimo brankovou konstrukci.

V závěru utkání se ještě sám před brankářem objevil Tomáš Kubík a ani jeho střela nerozvlnila síť.

Chýlil se konec zápasu, rozhodčí správně nastavuje tři minuty a domácí zahrávají se středu hřiště poslední akci. Dlouhý nákop nachází ve velké skrumáži otvovického hráče a ten hlavou rozhoduje utkání.

Světelná tabule ukazuje 93. min, rozehráváme a rozhodčí ukončuje vzájemný duel.

Ukázalo se, že fotbal dokáže být i pěkně krutý. V utkání jsme byli lepším týmem, ale hraje se na góly a ten jsme nevstřelili. Všechny těsná prohra velmi mrzí, ale pozitivem a příslibem do budoucna je určitě výkon všech dorostenců.

Příští utkání na domácí půdě hostíme Slavoj Zvoleněves a určitě půjdeme za vítězstvím.

coach PŠ

utkání příštího kola