sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Hvozdnice 7:1

Vraný A - Hvozdnice 7:1

25.3.2012  15:00
1.A třída 18.kolo

Ve druhém jarním domácím zápase jsme zostudili tým z Hvozdnice. Hattrickem se blýskli "Urbi" a "Galboš". Sedmý gól obstaral z penalty Maliňák.

poločas 4:0

sestava : Jochman - Beneš, Kalík, Prágl, Zelenka (74.Kala) - Rainer, Abrham, Matoušek (58.Hlaváček), Maliňák - Galbavý (70.Bauer), Urban

připraven : Kubík, Šplíchal

SV logo_tisk barvy.jpg

Za krásného slunečného počasí dorazili hosté pouze v jedenácti a to se jim nakonec zle nevyplatilo. Odvezli si stejný ranec jako nedávno Leverkusen z Barcelony.

Diváci čekali na první branku pouhých 12.minut. To na půlce založil rychlou akci Zelenka a po ose Maliňák - Galbavý - Urban posledně jmenovaný mistrovsky zakončil - 1:0. O 2 minuty později se zastřeloval Maliňák, ale pouze nad branku hvozdnického Hofty. Běžela 16.minuta a další pěkná akce domácích. Urban zklepl na Maliňáka, ten nastartoval Galbavého, který se zbavil obránce a nekompromisně propálil hostujícho brankáře - 2:0. Ve 20.min jsme čekali hvizd rozhodčího po zákroku ve vápně na Abrhama. Marně! Ve 23.min vysunul kolmicí "Abr" Rainera, který vhodný okamžik pro zakončení prováhal. Ve 26.min hosté z TK střílí nad "Jochyho" branku. Ve 31.min pěkně ze strany nacentroval Rainer a bomba Galbavého málem přerazila břevno ! Ve 35.min Urban z TK pouze do náruče brankáře. Ve 37.min se k odraženému míči ve vápně dostal "Galboš" a svým druhým gólem v zápase dává na - 3:0. Ve 40.min po nebezpečném rohu hostujícho Hlavy Jochman musel zasahovat. To bylo však ojedinělé ohrožení naší branky. Ve 42.min odmítl tutovku na malém vápně Matoušek. Kdo ovšem další šanci neodmítl byl Libor Urban, který po centru Galbavého stál na správném místě a uklidil na - 4:0. A šlo se do kabin.

Ve 46.min se k míči postavil hostující Hlava a z dobrých 25m poslal "Jochymu" nechytatelný pozdrav do šibenice - 4:1. Ve 49.min si položil Urban gólmana a už už se chystal zkompletovat hattrick, když mu obránce stihl míč ukopnout na roh. V 57.min jsme při ztrátě koncentrace dovolili hostujícímu Zavadilovi sólový nájezd, ale ten minul branku. V 60.min se asi dohodli "Urbi" s "Galbošem", že by tomu slušel hattrick. A tak se stalo. Galbavý připravil Urbanovi a ten křižnou střelou dává na - 5:1. O minutu později !! akce Maliňák - Zelenka - Urban a na konci Galbavý - 6:1 !! A útočné komando pokračovalo v nájezdech. "Galboš" předložil Hlaváčkovi, který orazítkoval tyč ! V 69.min po samostatné akci Urban pálil nad branku. V 74.min předvedli hosté pěknou akci, na jejíž konci byl Neumann a jeho střela z 10m nad. V 80.min se po faulu na Urbana kopala penalta. Tu s jistotou proměnil kapitán týmu Maliňák a ukončil tak kanonádu - 7:1.

V neděli zajíždíme k dalšímu utkání do Hostouně, která remizovala v Tuchlovicích 3:3 a je s 24 body na 8.místě.

zajímavosti k utkání :

- tato výhra je naše historicky nejvyšší (v 1.A třídě)
- před týdnem se v sestavě Dobříše objevil Filip Dort, který získal mistrovský titul s Libercem. Další v pořadí s titulem z Liberce se ukázal v neděli v dresu Hvozdnice. Robert Neumann (hráč č.5), který si zahrál například i na slavném Liverpoolu

připomenutí pro pamětníky zde

- náš exligový "Galboš" má na jaře famózní formu > ve třech utkáních nasázel už 6 gólů !

- vzhledem k tomu, že si "Jochy" v utkání moc nezachytal, tak se rozhodl, že tento víkend půjde raději zkusit "půlmarathon"

foto ze zápasu zde

(jmb&VD)

"Abr" v souboji s hvozdnickým Hlavou, v pozadí Neumann"Abr" v souboji s hvozdnickým Hlavou, v pozadí Neumann