sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - Nová Ves 7:3

Podobným výsledkem, kterým získali naši hokejisté bronz na MS, jsme se snad definitivně zachránili.

sestava : Šplíchal - Bauer, David, Kalík, Kala - Volf, Maliňák, Matoušek, Zelenka - Galbavý, Novák

střídali : 46. Rešl za Nováka, 80. Soudek za Zelenku, 89. Frič za Matouška

připraveni : Jochman, Chicharito Hora

Úvod utkání byl z obou stran seznamovací a odehrával se převážně ve středu hřiště. Ale pak přišla 9.min, po pravé straně se Bauer zbavil 2 hráčů a posunul do středu hřiště, kde měl dostatek prostoru Pepa Galbavý. Ten ze vzdálenosti 20 metrů zamířil přesně a jeho střela znamenala vedení 1:0. Minutu nato Zelenka pronikal do slibné šance, ale byl zastaven pomezním pro údajný ofsajd. Ve 12.min se poprvé vyznamenal Šplíchal, když zneškodnil nepříjemnou střelu hostů. V 17.min podnikli hosté rychlý brejk. Naši obránci přestali v domění, že se bude mávat ofsajd hrát. To se bohužel nestalo a pro hostujícího Davida nebyl problém srovnat 1:1. V 19.min se stav opět měnil. Tentokrát Kala založil akci přes Galbavého a ten uličkou připravil gól pro Libora Maliňáka, který mazácky vylákal brankáře z branky a podél něj dáva na - 2:1. To nám dává sebevědomí a máme více ze hry. V 25.min našel Zelenka krásným křižným míčem "Galboše", který připravuje šanci Volfovi, ale střela je zblokována. Hned při dalším útoku pěkně ze strany centruje Novák, ale Volf hlavou přestřeluje. Ve 30.min vedeme 3:1. To byl na konci přímočaré akce Volf - Novák opět Libor Maliňák. Aby to bylo větší drama, tak soupeři "dovolujeme" snížit na 3:2. To se trefil z hranice vápna Durdil. Poté v rozmezí 3 minut se do 3 šancí dostal Libor Volf, ale naložil s nima bídně. S poločasovým hvizdem rozhodčího ještě Šplíchal musel vytěsnit gólovou střelu Davida.

Do druhého poločasu nahradil Rešl Nováka. Hosté hrají v úvodu druhé půle aktivněji a je vidět, že se ještě pokusí výsledek zvrátit. V 56.min zahrává Bauer roh na hlavu Galbavého a ten trefuje břevno. V 58.min další roh, tentokrát Kalík těsně vedle. A do třetice v 62.min roh Bauera a Matoušek hlavou nad. V 67.min jsme ve středu pole ztratili míč, ke kterému se dostal Bouška a z hranice vápna se bohužel krásně trefil - 3:3 !! Pouhé tři minuty lamentovali diváci nad tím, co jsem zase dokázali připustit. V 70.min Ruda Rešl, který se do sestavy vrátil po delší pauze (vyloučení + nemoc), napřáhl z hranice 18 metrů a střelou k tyči nám opět vrací vedení - 4:3. V 77.min dostal od Galbavého geniální kolmici Volf a tváří v tvář nedal hostujícímu brankáři šanci - 5:3. V 83.min si s chutí hrající Pepa Galbavý pohrál s obranou a tvrdě vypálil. Jeho střelu ale brankář nezkrotil a na dorážku Rešla byl krátký - 6:3. V 89.min Galbavý posunul a Volfa a ten pěknou přihrávkou připravil Matouškovi gól na 7:3. To už je hostující brankář Holan tak zoufalý, že napálil míč do sousední solární elektrárny, za což vidí ŽK a rozhodčí ukončují zápas.

V utkání bohatém na branky jsme získali důlěžité 3 body, které jsme na domácím hřišti naposledy vydřeli 27.března v utkání s Novým Knínem. Diváci tak dnes zaplatili 3Kč za gól a určitě odcházeli spokojeni.

K příštímu utkání zajíždíme ve čtvrtek 19.května do Slaného. Jedná se o dohrávku odloženého 17.kola.