sokol-vrany.cz > Zimní příprava odstartovala

Zimní příprava odstartovala

1.2.2023

Včerejší úvodní trénink znamenal start neoblíbené zimní přípravy, kdy naše hráče čekají týdny tvrdého tréninku plného běhání a náročného posilování, z kterého by nejednomu kondičákovi naskákaly vrásky.

Na první trénink tohoto roku aneb jak vytočit trenéra se sešlo celkem 6 hráčů + asistent trenéra Pavlik "Oleksandr Zinčenko" Hanzlík. Náš tým tak vesele pokračuje v příšerné docházce z konce minulého roku, kdy to vypadalo podobně. Můžeme asi s klidem napsat, že start zimní přípravy (co se počtu hráčů týče) jsme měli z naší soutěže regulérně nejhorší, možná i béčko Pozdně se sešlo v hojnějším počtu.

Doufejme, že to byla pouze výjimka a celý mančaft začne poctivě chodit na každý trénink. Potřebujeme pracovat a dostat se před jarem do dobré formy, abychom to pak nehonili na poslední chvíli, jak bývá naším dobrým zvykem. Otázka posil do našeho klubu je stále ve hvězdách, v kuloárech by se něco řešit mělo, ale zda se to dotáhne do konce zatím nemůžeme potvrdit. Nejsme vyšinutí magoři jak v Chelsea, abychom na dřevo vysázeli půl miliardy za osm nových hráčů.

Další trénink nás čeká tento pátek na umělce ve Slaném od 18:00, což je příznivější termín než jak tomu bylo v letech minulých, a sice čtvrtky od 19:30. Krom umělky čeká svěřence trenéra Cimrmana také delikátní ovál, což bude odměna za úterní docházku, takže tenisky s sebou.

První přátelský zápas této přípravy se uskuteční 25. února v 18:00 na umělce v Roudnici nad Labem, kde se střetneme s naším tradičním soupeřem - tamějším béčkem.

PS: Kvalita fotky odpovídá úterní tréninkové docházce.