27.5.2022 Preview: SK Slavoj Pozdeň - TJ Sokol Vraný

Zápas jara je tu! Na utkání dvou nejlepších týmů soutěže zajíždíme na hřiště Pozdně a pokud ho zvládneme, tak můžeme konečně stvrdit náš postup do B třídy. více

25.5.2022 Putování po stadionech XXVIII. - Smečno

Další díl našeho putování nás zavedl do městysu Smečno, obce nedaleko Slaného, a našeho jarního přemožitele, jehož fantastický výsledek byl jistojistě zapsán kronikářem do smečenských análů jako životní úspěch všech zúčastněných. více

22.5.2022 TJ Sokol Vraný - SK Družec 2:0

Těžký domácí zápas proti nejuřvanějšímu a nejubrečenějšímu týmu v soutěži jsme zvládli a zaslouženě zvítězili díky brankám Tajče a Kubíka.

20.5.2022 Preview: TJ Sokol Vraný - SK Družec

V dalším kole se opět představíme na parádním trávníčku domácí Agros Arény, kde budeme hostit těžkého soupeře z Družce. více

14.5.2022 TJ Sokol Smečno - TJ Sokol Vraný 3:2

Každá série jednou končí a naše neporazitelnost skončila na štítech Smečna, kde jsme prohráli 3:2 a náš náskok na čele se o kousek ztenčil.

13.5.2022 Preview: TJ Sokol Smečno - TJ Sokol Vraný

Další venkovní zápas nás čeká na půdě nevyzpytatelného Smečna, které se díky jarním výsledkům dostalo z chvostu tabulky až na šesté místo. více

11.5.2022 Putování po stadionech XXVII. - Vinařice

Je tu další díl rubriky Putování po stadionech a tentokrát s naší energií sbalenou na cesty zavítáme na hřiště celku SK Vinařice, s kterým jsme hráli opět téměř před měsícem, a který se nachází (jak název nejspíš napoví) ve Vinařicích. více

8.5.2022 TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Lidice 4:1

Na naši vítěznou šňůru jsme navlékli další korálek po jasné domácí výhře 4:1 nad Lidicemi, což byl pro soupeře nakonec ještě milosrdný výsledek.

6.5.2022 Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Lidice

Bez dvou dnů to bude měsíc, kdy jsme naposledy sehráli domácí utkání, a sice památné vítězství nad Novo Kladnem. Tuto neděli se o Den matek představíme na své půdě proti Lidicím. více

1.5.2022 TJ Viktorie Černuc - TJ Sokol Vraný 0:4

Csaplárova past nesklapla. Poločasové vedení 2:0 jsme ve druhé půli zdvojnásobili a odvážíme se tak tři body za vítězství 4:0 podpořené výborným výkonem s nepříjemným soupeřem.