Rozhodla o tom úspěšná baráž B týmu proti kladenskému Slovanu. Přeborové Vraný! více

14.6.2015 Jíloviště - Vraný A 1:3 foto z domácího zápasu sezóny 2013-14

Toto vítězství pro nás znamená účast v krajském přeboru i pro příští sezónu!

7.6.2015 Vraný A - Semice 2:0 Tomáš Kubík mezi stopery Semic

S domácími fanoušky jsme se v této sezóně rozloučili vítězstvím. Ve druhém poločase se přesně trefili Kubík a Rilke.

31.5.2015 Vraný A - Suchdol 0:1 I když David Chaloupka v utkání doslova létal, k bodům to nestačilo.

V utkání s lídrem soutěže v hodně oslabené sestavě jsme sahali po bodu. Chybělo nám pár minut a objektivita rozhodčího.

30.5.2015 Vraný B - Žižice 1:2

B tým podlehl Žižicím, které si výhrou zajistily vítězství v soutěži. Gratulujeme!

24.5.2015 Sedlčany - Vraný A 2:1 Pepa Fujdiar proti Sedlčanům rok nazpátek

Sice s těsným rozdílem, ale opět z venku bez bodů.

17.5.2015 Vraný A - SK Rakovník 1:1 rakovnický Jiránek vstřelil vyrovnávací branku

Rakovnickému SK jsme dnes darovali bod! V 70.min neproměnil pokutový kop Libor Maliňák.

9.5.2015 Příbram - Vraný A 2:1

A tým se vrátil z venkovního zápasu po těsné porážce opět bez bodu.

3.5.2015 Vraný A - Rejšice 3:3

V deseti jsme vybojovali alespoň bod. Rozhodčí nás poslal v 18.minutě do deseti!

25.4.2015 Ostrá - Vraný A 3:1

Z Ostré jsme se vrátili bez bodů. Nezbývá než bodovat v utkání proti Rejšicím.