27.6.2014 A tým - plán letní přípravy

více

22.6.2014 U8 přípravka zakončila sezónu vítězným turnajem

V sobotu odpoledne odehrála naše přípravka dvoukolový turnaj s týmy SK Zichovec a SK Slaný a současně tak oficiálně zakončila sezónu. více 3 komentáře

18.6.2014 "Cápa" zítra pod čepec!

Svatba se uskuteční v pátek 20.června na Zichovci. Výkop ve 13:00hod více

17.6.2014 Hodnocení jarní části sezóny B týmu

připravil trenér týmu Ing.Jiří Bubák více

14.6.2014 Dobříš - Vraný A 1:2

První jarní plný bodový zisk až v posledním zápase. Výhru trefil střídající Libor Urban v 87.minutě.

8.6.2014 Vraný A - Beroun 2:1

Áčko se rozloučilo s domácím prostředím těsným vítězstvím. Výhru zařídili parťáci z obrany. Zelenka proměnil penaltu a druhý gól zklepl po trestném kopu Rada pro Jarába.

6.6.2014 přípravka prohrála v Dobrovízi 5:14

I když se může výsledek zdát hodně krutý, tak se nemusíme za výkon předvedený výkon stydět. Dívčí tým složený především z ročníku 04 a 05 je hodně kvalitní. V poslední třetině utkání jsme dokonce chvíli vedli :) Pokud odstraníme naše elementární chyby především v rozehrávce, tak počet obdržených branek rapidně klesne. Bojovnost a nasazení nechybí. více

1.6.2014 Benátky n.J. - Vraný A 4:1 I když Lukáš Kalous vstřelil úvodní branku utkání, na kvalitní domácí tým to tentokrát nestačilo

Domácí potvrdili postupové ambice a zaslouženě zvítězili

25.5.2014 Vraný A - Sedlčany 2:2

Spravedlivá dělba bodů!

17.5.2014 přípravka zvítězila ve Velkých Přílepech 12:5

Po dvou vysokých porážkách předvedli kluci s Andrejkou:) velice bojovný výkon a navíc se nám i střelecky dařilo. V brance výborně zachytali jak Martin Zázvorka, tak ve třetí třetině i Pavel Kindl, který navíc neinkasoval jedinou branku a předváděl parádní zákroky! více