sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > POKER tour II. - výsledky

POKER tour II. - výsledky

9.3.2012

Ve čtvrtek se po tréninku odehrál druhý turnaj ze série POKER TOUR 2012. Vzhledem k obrovskému zájmu jsme mimořádně rozšířili počet sedadel na 20!

Začalo se chvilku po 20.hodině a vítěz byl znám pár minut po půlnoci. Stal se jím (věčně čtvrtý) Tonda W.O., který ve finálové dvojici vyzval Jochyho a díky páru "sněhuláků" bral titul a díky tomu se vyhoupl i do průběžného vedení.

Překvapením bylo, že jako první se poroučel od stolu "Abr", vítěz minulého turnaje. Další "devět jednička" Beny ho následoval. Urbi zopakoval třetí místo a patří mu tak průběžně druhá příčka. Stejně tak Gazza zopakoval páté místo a i on je v klidu na "prosincovém finále". Na hraně postupu se pohybují sousedé z ulice (Bakero, Bony a hospodář). Kalda se opět rozhodl, že dokouká doma s Maruškou díl Ordinace v růžové zahradě a vypadl relativně brzy. Kdo neměl vůbec štěstí, byl Malina. Tomu byl na ALL IN fullhouse málo a tak včera získal pouze 3 body!

Vítězi tedy ještě jednou gratulujeme !

Příští turnaj se odehraje ve čtvrtek 5.dubna od 20:00 hod.

něco o  Texas Hold’em

Soubor:
Poker Tour 2012 II.pdf
Formát:
Velikost:
74kB
paní Matoušková připravila cenu pro přestávkového chipleadera, stal se jím Roman Němec paní Matoušková připravila cenu pro přestávkového chipleadera, stal se jím Roman Němec
vítěz turnaje - Tony W.O.vítěz turnaje - Tony W.O.
vítěz turnaje - Tony W.O.
poslední hraposlední hra
poslední hra